Email : cwaymoto@gmail.com
    Phone: +380 63 767 2917
Цей мотопричіп тимчасово не доступен для замовлення!
Чекаємо на перемогу УкраЇни!

Мотопричіп C-way серії Classic для чоперів та круїзерів.

  classic 23

     Мотопричіп CL-001 Classic ідеально підійде для будь-яких моделей класичних круїзерів та чоперів. Ергономічна форма дозволяє поєднувати значний об'єм багажного відділення, при цьому не перевищуючи габарити самого мотоцикла. Не втрачаючи можливість "прослизати" у транспортному потоці ви отримуєте цілий караван багажу, так необхідного для подорожей.
   Модель мотопричепа CL-001 Classic побудована на розробленому нами шасі з урахуванням низької якості доріг. При розробці ми розглядали кілька варіантів виконання – одноколісні, двоколісні, а також безліч варіантів зчіпного механізму.

 

 

Надійний замок:

classic lock

 

 

Мотопричіп C-way серії Classic для чоперів та круїзерів. На причепі встановлений надійний замок, тому можна не побоюватися за багаж, коли ваш мотоцикл на парковці. До замка ми комплектуємо три ключи. Крім того, якщо потрібно, можливо встановлення замка с дистанційною системою відмикання.

Також можливо підключення замка до загальної протиугонної системі мотоцикла.

 

 

 

Ручка для ручного перевезення

classic_lock.jpg

 

 

 

Мотопричіп C-way серії Classic для чоперів та круїзерів. Відкрив замок на зчіпному механізмі ви можете перевезти причіп у зручне місце або забрати з собою в номер готелю, як звичайну валізу. Ручка, як і інші металеві частини, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, тому корозії боятися не варто.

 

 

 

Доступ до багажного відділення:

classic_handle.jpg

 

 

Мотопричіп C-way серії Classic для чоперів та круїзерів відкривається причіп аналогічно до підняття автомобільного багажника.

Кришка трейлера обладнана спеціальними амортизаторами, які додають плавності для відкриття, а також утримують кришку у відкритому положенні.

 

 

 

Герметичність гарантується

classic_handle.jpg

 

 

 

Мотопричіп C-way серії Classic для чопперів і круїзерів. Щільне, герметичне з'єднання кришки причепа і корпусу виключає попадання води всередину причепа, навіть при найсильнішій зливі.

 

 

 

 

Можливе встановлення вибраних Вами фар та поворотників  

 

classic_handle.jpg

 

 

Мотопричіп C-way серії Classic для чоперів і круїзерів. Кожен мотоцикл унікальний, тому ми пропонуємо, в процесі замовлення, встановити на причепі сигнали зупинки, що дублюють оригінальний ліхтар, і покажчики поворотів, щоб причіп максимально вписався у ваш стиль. Таким чином ви не обмежені в польоті своєї фантазії і можете реалізувати свою ідею встановив аксесуар, що сподобався.

 

 

 

Можливості що до перевезення багажу

 

classic_handle.jpg

 

 

Габаритні розміри при об'ємі багажного відділення 150 л.

Мотопричіп C-way серії Classic для чоперів і круїзерів. Мотопричіп виглядає дуже переконливо і серйозно. Завантаження причепа, що рекомендується, – 50 кг. Якщо ви вирішили торгувати картоплею,йгог може не вистачити. В іншому, що стосується перевезення необхідних речей, таких як мангал, намет, продукти, одяг, вода – проблем не виникне.

 

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Canoe

Course

Comfort III

Comfort